رونمایی از مجری مناظره کاندیدا های ریاست جمهوری توسط حاشیه+تکمیلی

اختصاصی حاشیه


نخستین مناظره تلویریونی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا (جمعه) 10 خردادماه با حضور هشت داوطلب انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.این برنامه فردا ساعت 16 به صورت زنده از شبکه اول سیما روی آنتن می‌رود.و اما مجری این مناظره کسی نیست به جز آقای محمدجعفر خسروی.از چندی پیش همه در پی این بودند که بفهمند مجری این برنامه کیست.آقای ضرغامی هم هروقت در مقابل این سوال قرار گرفت زد تو جاده خاکی و با شوخی و خنده قضیه را پیچاند.حتی شایعه شد که خود ضرغامی مجری مناظره ها خواهد بود.اما حاشیه با توسل به منابع موثقی!!! که دارد فهمید که قرعه به نام مجری نچندان محبوب تلویزیون (حتی در بین خود تلویزیونی ها)که خیلی هم احساس خود لری کینگ بینی دارد افتاده تا مناظره بین کاندیداها را برگزار کند.

این هم سابقه فعالیت ایشان:

محمد جعفر خسروی گوینده رادیو و مجری تلویزیون

محمد جعفر خسروی گویندگی را از سال ۶۱ در رادیو مشهد.آغاز کرد و تا سال ۷۵ در صداوسیمای خراسان به عنوان گوینده،گزارشگر، تهیه کننده و سردبیر فعالیت کرد و سپس به تهران آمد.

در رادیو تهران،رادیو جوان و رادیو پیام گویندگی کرده است.

او مجری برنامه روز از نو  و دو قدم مانده به صبح است.

تکمیلی: اجرای مناظره ها امسال با سه مجری برگزار می شود.بر این اساس مرتضی حیدری مجری مناظره اقتصادی٬حسن سلطانی مجری مناظره سیاسی و محمدجعفر خسروی هم مجری مناظره فرهنگی می باشد.

/ 0 نظر / 61 بازدید